zájezdy do Japonska průvodce Japonskem dovolená Tokio last minute
en

Přijeďte za mnou do

  Japonska🌸

     aktuální sezóna otevřena pro léto/podzim/zimu 2023

  Sakury 2024 Prázdniny 2024


                                                

             🌸 kapacita stále volná, zamluvte si svůj termín, abych se Vám mohla individuálně věnovat 🌸 

Přejete si něco zjistit či tlumočit v japonštině? 

Vyhledáme Vám potřebné informace.

Budete potřebovat asistenci v Japonsku po dobu Vaší soukromé či pracovní cesty?  

☎ Jsme s Vámi na telefonu ve spojení po dobu pobytu 24/7. ☎

Nabízím kromě kompletního průvodcovského servisu také jednorázové fakultativní výlety

či individuální plán dle Vašich představ:

🌸Výlet na posvátnou horu Takao (599 m.n.m.), jízda vláčkem taženým lanem nahoru v takovém úhlu, že nebudeme věřit, že to vyjedeme:) pak příjemná cesta lesem, k vidění 450 let starý cedr, opičí park, staré chrámy se sochami legendárních skřítků-bůžků Tengu, výstup na horu Takao - získala Michellinskou hvězdu jako turistická destinace, možnost návštěvy japonských lázní onsen. Na zpáteční cestě přes Šindžuku vyhlídka z 220 m vysoké vládní budovy na večerní Tokio.

🌸Účast na budhistické ceremonii s ohněm a bubny, nezapomenutelný zážitek, návštěva malebné japonské zahrady, dále na výběr dle zájmu Vás nasměrujeme buď do Akihabary- Mekky elektroniky, Národního muzea nebo tokijského ZOO (v parku Ueno) se známými pandami a přilehlým parkem.

🌸Jízda šinkansenem k hoře Fudži, plavba po jezeře Aši, návštěva sirných pramenů, ve kterých se vaří vejce - jedno prodlouží život o 7 let:), při příznivém počasí vidět hora Fudži.

🌸Nikkó - neříkej, žes viděl krásu než jsi spatřil Nikkó. Jedna z nejvýznamějších památek v Japonsku, v Unescu, zlacená brána chrámu má tolik řezeb, že ani za rok bychom nespatřili všechny, známé vyřezávané opičky Nevidím zlo, neslyším zlo a nemluvím zle.

🌸Ranní výlet do Kamakury, návštěva jeskynní svatyně, sochy Buddhy pod širým nebem a chrámu Hasedera s úžasnou zahradou s vyhlídkou na záliv, možnost jít na pláž, v případě dobré viditelnosti  pojedeme k mysu, kde lze spatřit horu Fudži

🌸Návštěva nejstarší čtvrti v Tokiu, budhistický chrám Sensódži ve čtvrti Asakusa, nejvyšší samostatně stojící věž světa Tokio Sky Tree, tokijská čtvrt, kde mohou být spatřeny tokijské gejši a možnost shlédnutí tréninku sumo zápasníků

       Budete mít dostatek času na:

nákupy - nepřeberné množství zboží a suvenýrů pro milovníky nákupů, jedinečné výprodeje značkového zboží, originální japonské čaje a kimona.

Ochutnání nejčerstvějšího suši na rybím trhu, úžasné nudlové polévky ramen, tradiční japonské sladkosti, šlehaného zeleného čaje mačča - vše Vám rádi ukážeme a vysvětlíme.


                               Máte jiné přání?  Potřebujete poradit? 

                                     Poptávky prosím směřujte zde:

Průvodce při cestách do Japonska

 Ušetřete čas využitím služeb česky mluvících průvodců při svých cestách do a po Japonsku. 

Mohu Vám pomoci s realizací zájezdu do Japonska na míru pro menší skupinky, pohodové zájezdy pro seniory s plnou penzí, individuální zájezdy pro náročné klienty. 

Spolupracuji s renovovanými japonskými CK pro zajištění služeb spadajících pod kompetence cestovní kanceláře.

Japonsko zájezdy Tokio levně last minute dovolená Japonsko