Naučím Vás japonštinu

Jmenuji se Marie Kroupová a japonštině se věnuji intenzívně od roku 2003, kdy jsem zahájila dvouleté studium v Hiroo Japanese Center, jazykové škole v Tokiu.

Po jejím absolvování jsem studovala na Vyšší odborné škole Nakano School of Business v Kičiódži v Tokiu.

Dále jsem přešla na Takušoku Univerzity, kde jsem studovala Mezinárodní rozvoj a zároveň si při škole udělala i kurz pro výuku japonštiny. 

Při studiu jsem učila češtinu a angličtinu japonské studenty, jak soukromě tak na jazykových školách.

Výuce japonštiny se věnuji od roku 2014 a několik mých bývalých studentů pokračuje na studiu japanistiky.

Japonština je moje celoživotní láska a opravdu mě baví ji učit ostatní, jsem šťastná, když vidím zájem studentů a jejich pokroky. 

Výuku prokládám krátkými vhledy do japonské kultury, historie a reálií z denního života Japonců.

V Japonsku jsem žila přes deset let a stále se vzdělávám, protože tato fascinující země a její jazyk má stále v zásobě nějaké překvapení. 

Výuka japonštiny

Pro zájemce o hlubší proniknutí do japonské kultury nebo fanoušky animovaných seriálů manga je tu speciální nabídka výuky japonštiny

Japonština


  • Naučíte se psát a číst
  • - slabičnou abecedu hiraganu 
  • - slabičnou abecedu katakanu
  • - japonské znaky kanji 
  • Budete rozumět a reagovat
  • při hovoru s rodilými Japoncimi
  • Získáte širokou slovní zásobu
  • Budete se umět orientovat v požadavcích na složení všech úrovní mezinárodní zkoušky JLPT, k jejich úspěšnému složení Vás povedu a důkladně připravím
  • Neslyšeli jste o JLPT? Mezinárodně platná zkouška z japonského jazyka se koná jednou ročně, vždy 1. neděli v prosinci v Brně. 
  • Je rozdělena na 5 úrovní od mírně pokročílé N5 po N1, kdy N1 odpovídá úrovně rodilého mluvčího.

Více informací zde:

Výuka

Japonština je devátý nejvíce používaný jazyk na světě. V poslední době zažívá nebývalé popularity díky oblibě kultury J-popu, Anime, japonských Manga komiksů, Cosplay atd. Dříve téměř nedostupná japonština pro širší veřejnost se stává volně dosažitelnou díky internetu a materiálům na něm přístupným.

Proč tedy platit učitele? Předně proto, že materiály na net jsou vkládané nadšenci v jejich prvotním zápalu pro japonštinu, všimněte si, že téměř všechny blogy o Japonsku a japonštině náhle končí stejně rychle jako opadlo nadšení jejich tvůrce. 

Žádná aplikace nenahradí roky zkušeností a neumí reagovat na situace vzniklé v kontextech. Jako ochutnávka pobaví a poučí, ale pro vážné zájemce je učitel nenahraditelný. 

Ceník:

500 Kč/ 60 minut  Cena uvedena včetně DPH a výukových materiálů


Osobní výuka japonštiny v Kroměříži                               Japonština výuka online přes SKYPE